Високоякісні вікна та двері від компанії Сучасний дім

Фурнітури

Віконна і дверна фурнітура – найважливіший елемент конструкції металопластикових виробів. Саме від того, наскільки якісно виконана фурнітура для металопластикових вікон і розміри при виготовленні вікон, залежить те, наскільки зручними і надійними будуть стулки при експлуатації.

 Розвиток ринку сприяє створенню вдосконалених віконних систем, що дозволяють застосовувати різні варіанти відкриття (розсунення, відкид, складання) і відрізняються варіанти закривання. Природно, що в той самий час не можуть не вдосконалюватися і фурнітурні вироби, якиі застосовуються для вікон та дверей. Нові технології дозволяють виготовляти металеві сплави з потрібними функціональними показниками, що забезпечує нормативні вимоги до механізму.

 Весь механізм, який застосовується у віконній системі, розділяється на дві основні групи: європейський і консервативний. В останньому застосовують елементи, що входять до стандартного набору системи відмикання та системи повороту, а саме: ручки, петлі, шпінгалетні заслінки. У більшій частині випадків, консервативну фурнітуру для металопластикових вікон застосовують в отворах з деревини, завдяки простої конфігурації й легкому монтуванню.

 Найголовніша перевага, в такому випадку, застосування цього механізму – він дозволяє провести замикання в декількох точках, уздовж всього периметра. Ця здатність збільшує рівень герметичності конструкції, що покращує її технічні показники.

 Таким чином, віконна фурнітура – одне з найважливіших складових, механізми, за допомогою яких стулки відкриваються, відкидаються і можуть надійно притискатися до рами в 5-6 точках вгорі, зліва, внизу і праворуч. А саме поняття «фурнітура» має на увазі у своєму складі: ручки, відповідь, протизламний і запірний механізм, петлі, коліщатка, мікропровітрювання, штовхачі, шпінгалети, мікроліфт, блокіратор помилкової дії й ще цілий ряд інших пристроїв.

 Простими словами, віконну фурнітуру складають приблизно сто деталей, без яких вікно просто не функціонує.

Догори

Зворотній дзвінок

Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом