Високоякісні вікна та двері від компанії Сучасний дім

Комплектуючі вікон та дверей

 Наш основний асортимент – це дверна та віконна фурнітура від провідних європейських виробників.

 Ми пропонуємо:

  • різноманітні дверні петлі та замки;
  • ручки для вхідних, офісних і міжкімнатних дверей;
  • ущільнювачі;
  • фурнітуру для нестандартних віконних і дверних конструкцій.

Основні складові комплектуючих

 Важливо приділити увагу всім деталям, щоб підібрати необхідні комплектуючі для пластикових вікон та дверей.

 Найбільш звичним типом склопакетів сьогодні стали енергозберігаючі, але не тільки це властивість може мати ключове значення при виборі скляного заповнення. Залежно від розташування об’єкта по сторонах світу, поверховості та призначення приміщень можуть знадобитися спеціальне скло, які дозволять створити більш комфортну і безпечну середовище проживання. Які склопакети спеціального призначення існують на ринку – розглянемо в огляді suchasniydim.com.ua

 Найважливіший елемент конструкції металопластикових виробів. Саме від того, наскільки якісно виконана фурнітура для металопластикових вікон і розміри при виготовленні вікон, залежить те, наскільки зручними та надійними будуть стулки при експлуатації.

 Це обов’язковий елемент конструкції віконного блоку, що впливає на тепло заощадження, красиве і стильне доповнення інтер’єру приміщення, функціональна деталь, що забезпечує додаткову площу.

 Жалюзі – найбільш популярне та бюджетне рішення для захисту від сонця, а також елемент віконної оздоби, котрий ви оціните в будь-яку пору року. Вони забезпечать надійний захист від сонячного проміння, світла ліхтаря та цікавих поглядів перехожих. Водночас лаконічний дизайн підійде для будь-якого приміщення. Особливо зручними жалюзі будуть для кухні, адже догляд за ними не потребує великих зусиль. Найкраще поєднання економії та функціональності.

 Ролети – це не лише ефективний спосіб захистити приміщення від сонячних променів, але й хороша можливість створити оригінальний віконний декор. Вони відрізняються простим принципом роботи та зручністю в експлуатації. При регулюванні висоти полотно штори накручується на вал. Широкий асортимент тканин, які можуть використовуватися при виробництві, дозволяє виготовляти моделі з різним візерунком і типом плетіння волокон.

 

 Москітна сітка чудовий помічник для тих, хто любить поспати у теплу пору з відкритими вікнами та насолоджуватись свіжим повітрям. Також москітна сітка захищає від набридливих комах, тополиного пуху та пилюки. Москітні сітки бувають рамкові, дверні, ролетного типу та сітки пліссе.

Відкоси – це певна відстань між стіною і самим вікном. Вони бувають зовнішніми, коли їх розташування з вуличною боку, і внутрішніми – всередині приміщення. Зараз розглянемо види внутрішніх відкосів.

Догори

Зворотній дзвінок

Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом