Високоякісні вікна та двері від компанії Сучасний дім

Підвіконня

 Підвіконня – це обов’язковий елемент конструкції віконного блоку, що впливає на тепло заощадження, красиве і стильне доповнення інтер’єру приміщення, функціональна деталь, що забезпечує додаткову площу.

 Особливо незамінними вони будуть із практичної точки зору. Внутрішні елементи роблять вікно більш функціональним і надають йому естетичного вигляду. Далі ми розглянемо основні особливості внутрішніх підвіконь.

Внутрішні підвіконня - елемент обладнання кожного будинку

Внутрішні підвіконня виконують багато важливих функцій у вашому будинку.

Цей варіант віконних аксесуарів розташовується безпосередньо в кімнаті. Він може грати роль підставки для квітів або полички для книжок. Останнім часом виробники також пропонують моделі підвіконь, які можуть виступати в якості зручного місця для сидіння. Вони мають великі габарити, завдяки чому дозволяють розмістити кілька подушок, плед або інші дрібнички для затишного відпочинку. На будівельному ринку можна побачити широкий вибір підвіконь із різноманітних матеріалів: виготовляються з штучного каменю, дерев’яні, ДСП та іншої сировини. Все залежить від побажань замовника та бюджету, який він готовий витратити. Найбільшим попитом традиційно користуються підвіконня з жорсткого ПВХ із покриттям зі спеціальної термостійкої плівки. Вони володіють високою стійкістю не лише до перепадів температури, але й до вологи, вигоряння та впливу сонячних променів. Пластикові підвіконня не потребують складного догляду. На відміну від дерев`яних аналогів, їх не потрібно фарбувати чи покривати лаком. Підвіконня ПВХ чудово вписуються до будь-якого інтер`єру, оскільки виконуються в найрізноманітніших відтінках: від класичного білого до червоного, синього або мармурового покриття.

Найважливіше з структурної точки зору – це підтримка вікна та надання йому повної стійкості. Важливим аспектом підвіконня є направлення нагрітого повітря до вашої квартири, що дозволяє більш економно управляти своїми витратами. Вибір конкретного товару, повинен бути вирішений до завершального етапу, щоб мати можливість подбати про естетичну обробку. Однак пам’ятайте, що виріб повинен бути міцним і служити вам довгі роки. Підвіконня, які ви знайдете на нашому сайті, обов’язково виправдають усі ваші очікування!

Широкий асортимент.

 У широкому асортименті багатьох виробників ви легко знайдете підвіконня, що відповідають вашому інтер’єру. Їх великою перевагою є висока міцність, стійкість до механічних пошкоджень, а також стійкість до забруднень. Цікавим рішенням є поєднання фрагментів мармурової скелі з епоксидною смолою, що створює дивовижні візуальні ефекти. Вони відрізняються гладкою поверхнею, яка не вбирає воду – вони ідеально підходять для ванної кімнати. Будь-який бруд не є проблемою, оскільки він не проникне в їх структуру,

Різновиди підвіконь.

 Для підвіконь використовується цілий список матеріалів. Наприклад:

 • Мармур.
 • Дерево.
 • Деревно-стружкова плита ламінована.
 • Граніт.
 • Пластик.
 • Агломармур.
 • Конгломерат.
 • Штучний камінь.
 • Онікс.

 Кожен з цих матеріалів має свої характеристики та певні вимоги по використанню. Порівнюючи кожен з них, можна визначити, яке підвіконня буде самим підходящим для ваших умов у квартирі.

Що важливо врахувати при виборі.

 Думаючи про те, як вибрати підвіконня, відразу звертайте увагу на деякі важливі параметри і вимоги, яким повинен відповідати цей невід’ємний предмет вікна. Ось, на що необхідно звернути увагу:

 • Ширина.
 • Товщина.
 • Міцність.
 • Якість.
 • Довжина.
 • Довговічність.
 • І звичайно ж, ціна.

 Всі ці параметри дуже важливі, тому що від них залежить, наскільки легко буде встановлювати підвіконня, як довго воно у вас протримається, а також те, скільки коштів ви витратите на нього, що важливо.

Екструдовані підвіконня.

 Теплі. Екструдовані підвіконня виготовляються за такою ж технологією як і ПВХ профілю. Конструкція, що передбачає наявність закритих повітряних камер, є додатковим бар’єром, що зберігає тепло Вашого приміщення.

 Міцні. Товсті стінки в сукупності з ребрами жорсткості забезпечують надлишковий запас міцності. На екструдоване підвіконня можна сміливо ставати ногами, ставити важкі предмети.

 Зносостійкі. Сучасні покриття підвіконь з ПВХ стійкі до механічних впливів. Ви можете пересувати по підвіконню горщики з квітами, не заподіявши покриттю видимої шкоди.

 Мають стабільні колірні характеристики. ПВХ підвіконня стійкі до ультрафіолету (не вигоряють на сонці), зберігають свій колір з плином часу.

 Пропонують широкий вибір за кольором та структурою. ПВХ підвіконня виготовлений як екструдований ПВХ профіль, покритий декоративним зносостійким покриттям. Така конструкція дає широкі можливості для виробництва підвіконь в різноманітних структурах і кольорах.

Догори

Зворотній дзвінок

Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом