Високоякісні вікна та двері від компанії Сучасний дім

Профільні системи

Ми пропонуємо високотехнологічні та екологічно безпечні профільні системи Українського, Польського та Німецького виробництва.

EPSILON™

EPSILON ™ - виробник високоякісних металопластикових конструкцій!

EPSILON ™ понад 20 років працює на ринку світлопрозорих конструкцій

Маючи сучасне обладнання, досвід виробництва вікон, команду фахівців і розуміння потреб кожного клієнта, ми можемо запропонувати Вам дійсно якісні металопластикові конструкції від виробника.

REHAU

REHAU - вікна для сучасного життя!

 REHAU – це бренд преміум-класу для рішень на основі полімерів, який є світовим лідером в галузі будівництва, автомобілебудування та промисловості.

 Інноваційні віконні та дверні системи REHAU застосовуються у житлових і муніципальних будівлях та роблять вирішальний внесок у запобігання тепловтратам.

SALAMANDER

REHAU - вікна для сучасного життя!

 На сучасному світовому ринку системи ПВХ-профілів бренду “Salamander” користуються постійним стійким попитом і входять в ТОП-3 кращих металопластикових конструкцій для виготовлення вікон і дверей. Не випадково за вікнами, виготовленими з ПВХ-конструкцій цієї торгової марки, закріпилася назва «теплі». Оригінальним чином розташовані повітряні камери створюють додатковий теплоізолюючий прошарок, роблячи світлопрозорі конструкції абсолютно непродувними.

Догори

Зворотній дзвінок

Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом