Високоякісні вікна та двері від компанії Сучасний дім

REHAU - вікна та двері для сучасного життя!

 REHAU – якісні металопластикові вікна – виготовлені за сучасними технологіями, покликані до створення затишку і комфорту у Вашому будинку.

 WIKI: Компанія Rehau була заснована в 1948 році Гельмутом Вагнером в баварському місті Рехау. На старті компанія складалася з трьох співробітників і одного екструдера. Спочатку вироблені компанією продукти включали взуттєві підметки, поливальні шланги та автомобільні деталі. У 1951 році в місті Фойхтваген (Німеччина) був відкритий другий завод, з виробництва труб для інженерних систем різного призначення.

 Продукція REHAU користується попитом в будівельній сфері понад 60 років. Домогтися такого успіху в галузі компанії вдалося завдяки регулярному впровадженню інновацій в виробничий процес. Заводи компанії розташовуються в 41 країні.

ПЕРЕВАГИ ВІКОН ТА ДВЕРЕЙ ВІД REHAU:

Досвід. Німецький концерн REHAU виготовляє віконні профільні системи з 1958 року.

Надійність. Виготовлення вікон відбувається на виробництвах Авторизованих Партнерів REHAU.

Якість. Профільні системи REHAU постачаються в Україну виключно з заводів в ЄС.

Екологічність. Якість та екологічність продукції REHAU підтверджені сертифікатами.

Інформація про продукцію від REHAU

Пластикові вікна від REHAU

Вікна Rehau - стильне, надійне і неймовірно довговічне рішення віконних систем.

 Металопластикові вікна давно перестали бути розкішшю, доступною лише вузькому колу забезпечених людей. Сьогодні все більше людей, котрі розуміють всі переваги пластикових вікон, віддають перевагу саме їм. Металопластикові вікна виглядають сучасно, технологічно, вони мають привабливий зовнішній вигляд. Крім цього, вони є практичними, безпечними, герметичними, а також довговічними. Люди, які приймають рішення замінити старі вікна з дерева на металопластикові, надалі тільки переконуються в правильності прийнятого рішення. Позитивні зміни у квартирі після заміни вікон помітно одразу неозброєним оком.

Порівняння профілів марки Rehau:

REHAU 60

Профіль цієї серії з малобюджетних, але це не заважає йому володіти своїми відмінними показниками по надійності, довговічності, звукоізоляції та теплоізоляції. У профілю REHAU 60 рівний і гладких верх рами та вигнутий фальц стулки, що запобігає скупчення бруду і вологи.

Основні характеристики:

- системна глибина - 60 мм.
- число камер - 3 камери.
- теплоізоляція - Rопр. = 0,64м2 ° С / Вт.
- посилені запірні пристрої для підвищення безпеки
два незалежних контури ущільнення, що забезпечують стійкість до проникнення води та повітря.
- великий вибір декоративних плівок для декорування під різні породи дерева

REHAU 70

REHAU 70 розроблений спеціально для ринку України. Найголовнішими перевагами є комфорт і теплоізоляція. Додаткова камера між внутрішньою та армувальною стінкою профілю зберігає тепло. Є можливість установки більш товстого склопакета товщиною до 41 мм.

Основні характеристики:

-системна глибина - 70 мм.
- число камер - 3 камери.
- товщина склопакета - до 41 мм.
теплоізоляція - Rопр = 0,71 м2 ° С / Вт.
- посилені запірні пристрої для підвищення ахисту.
- два незалежних контури ущільнення, що забезпечують стійкість до проникнення води та повітря.

REHAU BRILLANT-Design

Профіль BRILLANT-Design відноситься до сегменту преміум-класу і має підвищену тепло і звукоізоляцію.

Основні характеристики:

- системна глибина - 70 (80) мм.
- число камер - 5 (6) камер.
- товщина склопакета - до 41 мм.
- теплоізоляція - Rопр = 0,79 м2 ° С / Вт.
- посилені запірні пристрої для підвищення захисту
- два незалежних контури ущільнення, що забезпечують стійкість до проникнення води та повітря.
- можна вибрати заокруглення, скоси на коробках і штапиках

REHAU GENEO

Унікальна енергозберігаюча система нового покоління з використанням волоконних композитних матеріалів забезпечує дуже високу теплоізоляцію. Завдяки матеріалу RAU-FIPRO, замінює сталеві армувальні елементи, вага вікна значно менше.

Основні характеристики:

- системна глибина - 86 мм.
- число камер - 6 камер.
- товщина склопакета - до 44 мм.
- теплоізоляція - Rопр = 1,05 м2 ° С / Вт.
- звукоізоляція - 47 дБ (А), зі склінням 50 дБ (А)
- злому - вище 2 класу.
- економія витрат енергії до 76%.
- посилені запірні пристрої для підвищення
- два незалежних контури ущільнення, що забезпечують стійкість до проникнення води та повітря.
- обмежувач конвекції
- розумний комфорт

Пластикові двері від REHAU

Двері Rehau - стильне, надійне і неймовірно довговічне рішення вхідних і міжкімнатних дверних систем.

Пластикові двері та є невід’ємною частиною сучасного будинку. Вони можуть служити як у якості вхідних дверей з тераси, так і бути міжкімнатними дверима або ж дверима на балкон. Пластикові двері мають високу якість і можуть довгі роки служити власникам.

Вхідні двері з профільних систем REHAU – це унікальний, орієнтований на майбутнє інноваційний продукт. Завдяки технологічному прогресу профільні системи REHAU поєднують у собі високу енергоефективність, стильний дизайн та комфорт.

Головні переваги дверних конструкцій з ПВХ:

 Надійність в роботі та тривалий термін служби. Всі моделі ПВХ комплектуються дуже надійними в роботі конструкційними елементами, які забезпечують двері REHAU відразу декількома перевагами: дуже високою міцністю ПВХ конструкцій і солідним показником теплоізоляції. Ця серія дверних конструкцій розрахована на довгі роки безпроблемної експлуатації.

 Найвищий рівень захисту від злому.  Модельний ряд ПВХ конструкцій отримав 3-ий клас захисту від злому, такий показник є не просто серйозною, а непереборною перешкодою на шляху зловмисників, які вирішили нахрапом взяти пластикові двері REHAU.

Неперевершений рівень герметичності. Модельний дверних систем забезпечує будівельний об’єкт чудовим рівнем пило-, вологозахисту і дуже хорошими показниками теплоізоляції. Металопластикові двері Rehau розроблені в рамках державної програми по поліпшенню енергозберігаючих властивостей будівельних об’єктів.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

 Житлові об’єкти.

Дана серія дверних систем знайшла дуже велику популярність при комплектації житлових споруд. Це можуть бути квартири, заміські будинки та котеджі. Дверні конструкції володіють не тільки прекрасними технічними характеристиками (високий рівень взломостійкості, теплоізоляції, пило-, вологозахисту та ін.), але і дуже презентабельним зовнішнім виглядом. Дизайнерське виконання ламінованих пластикових дверей REHAU зі склінням зможе успішно влитися в будь-який інтер’єр.

b8a4d8e64ed6cb2697b744b6a4da4dcc

Виробничі та торговельні підприємства.

Дверних конструкцій цієї серії під силу задовольнити всі потреби й запити промислових і комерційних організацій. ПВХ системи мають найвищий клас надійності та довговічності. Елементи дверей ніде не труться, не скриплять, в них немає перекосів і іншого шлюбу. До цього можна додати, що дверні системи мають гідним зовнішнім виглядом, який зможе додатково підкреслити стиль і презентабельність підприємства. Ви можете купити двері REHAU з ламінованим накладними панелями, існують варіанти зі стандартними колірними відтінками, а є й ексклюзивні рішення.

Адміністративні об’єкти.

Модельний ряд цих дверних систем зможе дуже вдало оснастити як вхідні, так і внутрішні дверні прорізи будь-якої некомерційної організації. ПВХ двері мають дуже високі показники захисту від злому та негативного впливу всіляких атмосферних явищ.

PicsArt_02-14-07.25.25
Догори

Зворотній дзвінок

Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом