Високоякісні вікна та двері від компанії Сучасний дім

пропонує найкращі умови розстрочки

Придбання вікон в розстрочку у "Сучасний Дім"

Придбати вікна в розстрочку у "Сучасний Дім". Ми пропонуємо вам розстрочку від нашої компанії, головною перевагою якої є те, що оформляємо її без участі банків, прихованих комісій і переплат.

Придбати вікна в розстрочку з послугою "Оплата частинами"

Легкий та швидкий спосіб придбати вікна в розстрочку разом з послугою "Оплата частинами". Послуга доступна клієнтам які мають карту "Універсальна" Приват Банку.

Програма компенсації IQ energy

Якщо віконна конструкція належать до енергозберігаючої категорії, то ви маєте право повернути до 35% вартості своїх витрат.

Придбання вікон в розстрочку:

 Немає можливості придбати пластикові вікна одним платежем? Раніше через це доводилося відмовлятися від такої ідеї взагалі, або чекати та збирати гроші. Але сьогодні можна взяти кредит або придбати вікна в розстрочку. Київ пропонує не один варіант вирішення завдань скління з можливістю рознести всю суму витрат на кілька платежів, які не обтяжать сімейний бюджет та не завадять операційної діяльності бізнесу.

Скористатися розстрочкою:

Декілька причин та передумов взяти пластикові вікна в розстрочку:
  • Відсутність або мінімальна кількість переплат. По-перше, в цьому випадку відсутні відсотки, як у випадку з кредитами. По-друге, додаткові комісії та інші переплати або мінімальні, або взагалі відсутні. Нерідко це і є вирішальною причиною вибрати розстрочку, а не кредитування.
  • Швидке і зручне оформлення. Іноді взагалі не потрібні документи, а гроші просто будуть списуватися з вашої картки в обумовлений час. І все це без будь-якої необхідності відвідувати банківський офіс, уникаючи черги до каси.
  • Без посередників. У багатьох є бажання взяти вікна в розстрочку без банку. “Сучасний Дім” надає таку можливість клієнтам. Банк все ж залучається до процесу, але взаємодія з ним покупця зводиться до мінімуму.

Скористатися кредитом:

 Декілька причин та передумов взяти пластикові вікна в кредит:
  • Розстрочки передбачають обов’язкове внесення власних коштів при оформленні, але якщо зараз немає можливості внести авансовий платіж, то найкращим варіантом є кредити без першого внеску.
  • Потрібно розбити загальний платіж на тривалий період. Максимальний термін розстрочки, як правило, дорівнює 12 місяцям. А ось вікна в кредит можна придбати розбивши виплати на куди більший термін, в тому числі на 2-3 роки, хоча в такому випадку і загальна сума переплат зростає.
  • Отримати компенсацію IQ Energy або «Тепла оселя». Якщо віконна конструкція належать до енергозберігаючої категорії, то ви маєте право повернути до 35% вартості своїх витрат. Однією з умов отримання компенсації є оформлення кредиту.

 Компанія “Сучасний Дім” завжди йде на зустріч клієнтам. При співпраці з нами, ви можете придбати вікна в розстрочку або кредит. Як результат, ви вирішите нагальну проблему скління, розбивши загальну вартість на кілька невеликих платежів. Крім відсутності обтяжень, головними перевагами стане зручність, швидкість і фінансова вигода для покупця.

 Дізнайтеся більше подробиць про зручні можливості покупки віконних конструкцій з мінімальними першими внесками і вигідними умовами виплат. Зв’яжіться з нашими консультантами зручним для вас способом.

Догори

Зворотній дзвінок

Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом