Високоякісні вікна та двері від компанії Сучасний дім

SALAMANDER - німецький виробник високоякісного ПВХ профілю для вікон та дверей

 SALAMANGER високоякісний продукт, вироблений на заводі з новітнім обладнанням, і гарантуємо надійність стабільної роботи тривалий час. Довговічність вікон дозволить вам назавжди забути про дискомфорт.

 Сьогодні металопластикові вікна є найбільш затребуваною продукцією для скління віконних прорізів, балконів і лоджій, пристрої скляних перегородок і інших подібних робіт. Наша компанія в Києві займається виготовленням металопластикових вікон з високоякісного оригінального профілю від одного з кращих світових виробників – Salamander Industrie-Produkte GmbH.

ПЕРЕВАГИ ВІКОН ТА ДВЕРЕЙ ВІД SALAMANDER:

Використання найсучаснішого обладнання

Широка мережа складів і добре налагоджена логістика

Наявність в штаті висококваліфікованого персоналу

Найнижчі ціни на виготовлення

Інформація про продукцію від SALAMANDER

Пластикові вікна від SALAMANDER

Вікна SALAMANDER - надійне та дешеве рішення віконних систем.

 Кращі металопластикові вікна, що продаються в Києві, виготовлені з профілю Salamander, вони так і називаються – вікна Саламандер. У боротьбі за споживача компанія зробила ставку не на здешевлення продукції, а на розробку профілів з унікальними фізико-механічними і експлуатаційними характеристиками. Від аналогічних систем вікна металопластикові Salamander відрізняє посилена армуванням жорстка конструкція; збільшена до 76 мм товщина рами і стулки; геометрична точність кутів; австрійська фурнітура “MACO”, розрахована, щонайменше, на 10000 циклів відкривання; сучасний дизайн – закруглений зовнішній контур, плавні лінії, глянцева білизна, яка вже стала “візитною карткою” продукції.

Порівняння профілів вікон марки SALAMANDER:

Salamander 2D

Трикамерні вікна Salamander 2D - оптимальне співвідношення дизайну і технічних характеристик. Профіль представлений в товарній лінійці компанії як продукт бюджетної категорії, існуючий на ринку з 1999 року. Простота в догляді і стабільність в експлуатації робить 3-х камерний профіль Salamander 2D гідним варіантом для оформлення вікна.

Основні характеристики:

- Доступна ціна (низький ціновий сегмент).
- Сталеве армування внутрішніх камер збільшує несучі здібності конструкції.
- Ширина фальца дозволяє встановлювати різне скло: енергозберігаюче, протипожежне, звукоізолююче, з підвищеним ступенем захисту.
- Висока герметичність завдяки подвійному ущільнення.
- Елегантний зовнішній вигляд пластикових вікон трикамерних за рахунок заокруглення зовнішнього контуру профілю.
- Безперешкодне надходження природного денного світла через двокамерні склопакети.

Salamander Streamline

П'ятикамерний профіль Salamander серії Streamline є результатом багаторічних розробок в області створення енергозберігаючої профільної системи. Застосування нових технологій для відбілювання поверхні дозволили створити продукт, здатний зберегти свій первісний вигляд протягом всього терміну експлуатації.

Основні характеристики:

- Високий рівень міцності 5-камерних пластикових вікон за рахунок товщини основного профілю 3 мм, а також внутрішнього сталевого армування з загином.
- Безмежні дизайнерські можливості: створення п'ятикамерного вікна будь-якої конфігурації без втрати якісних характеристик, фарбування профілю в масі, ламінація профілю (палітра фірмових кольорів).
- Адаптація під будь-які види скління: i-скло, ударостійке, забарвлене в масі.
- Високе світлопропускання здатність системи Streamline 76 Salamander.

Salamander bluEvolution

Профільна система Salamander bluEvolution представляє нове покоління теплих вікон, створених з урахуванням передових німецьких технологій, орієнтованих на майбутнє. Розглядається на ринку як система преміум-класу, яка, в поєднанні з високими експлуатаційними характеристиками, підкреслить багатий стиль приміщення.

Основні характеристики:

- Презентабельний зовнішній вигляд системі bluEvolution надає індивідуальна форма і білосніжна поверхня.
- Можливість зберегти тепло і енергію: монтажна глибина в 92 мм і будова шестикамерного профілю дозволяють встановити склопакет до 60 мм завтовшки, що робить систему Salamander bluEvolution найтеплішою в умовах нашого клімату.
- Тривалий термін експлуатації: 3 гумки ущільнювачів з погодостійкого EPDM-каучуку (сірий колір) формують контури уплотнення і зберігають свої властивості десятками років.
- Максимальна звукоізоляція: серед усієї продуктової лінійки профілів Salamander, система bluEvolution має найвищий показник звукоізоляції.
- Геометрична різноманітність: прямий контур профілю і скруглення контуру профілю.

Salamander HST

Можливі варіанти конструкцій HST

- Дві стулки, одна рухлива;
- Дві стулки, обидві рухливі;
- Три стулки, дві з яких рухливі;
- Чотири стулки, дві з яких рухливі.

Пластикові двері від SALAMANDER:

Двері від SALAMANDER найкращий та дешевий вибір для кожного

 Вибираючи, кому довірити найважливіше – свій будинок, ви повинні пам’ятати, що від цього вибору залежить комфорт і благополуччя вашої родини або налагоджена робота всього офісу. У цьому механізмі кожен гвинтик повинен працювати злагоджено, як в годиннику, оскільки невеликий дефект може привести до великих втрат. Вхідні двері ПВХ виконують дуже багато взаємопов’язаних важливих функцій, тому не можна нехтувати жодної з них.

 Вибирайте – вхідні пластикові двері зі склом або вхідні пластикові двері без скла. Новаторські ідеї, продумані конструкторські рішення – це не перевага, а необхідність, яка і формує будь-які стандарти. Все, що сьогодні є інновацією, вже завтра може стати класикою. Довіряйте тільки тим виробникам, які знаходяться в стані постійного розвитку і вдосконалення, не бажаючи зупинятися на досягнутому!

 Пластикові вхідні двері до приватного будинку встановлюють в області найбільшої прохідності. Важко буде потрапити всередину, якщо вийде з ладу хоча б одна незначна деталь вироби. Тому в них все має бути продуманим, в тому числі та фурнітура для металопластикових дверей. Наша компанія у своїй роботі використовує виключно комплексний підхід у виконанні будь-якого замовлення, тому пластикові вхідні двері та доступна ціна на повний спектр послуг вас приємно порадують.

Вхідні металопластикові двері

 Великий асортимент дверей металопластикових вхідних і розкид цін на сучасному ринку може збити з пантелику і спонукати зробити неправильний вибір. Саме тому, плануючи купити вхідні металопластикові двері в Києві, ціна яких тягне навіть на місячний дохід сім’ї, потрібно керуватися не тільки рекламою, але і рекомендаціями інших споживачів. Купити пластикову вхідні двері можна в будь-який час. Головне, щоб вхідні двері ПВХ була практична, стійка до механічних пошкоджень і перепадів температур. Але це лише невеликий перелік переваг, які ви отримуєте, співпрацюючи нами, про інших же – розповімо нижче.

 • Довговічність. Якісна металопластикові вхідні двері не потребує постійного догляду, який може обмежитися рідкісними протирання звичайної вологою тканиною. Термін її служби, за умови правильної експлуатації, може перевищити 30 років.
 • Функція захисту приміщення від проникнення. Двері металопластикові вхідні чудово впораються з цим завданням, якщо купити посилену фурнітуру для вхідних металопластикових дверей (ціна якої не набагато підніме загальну вартість), а також замовити посилене металеве армування.
 • Універсальність. Установка пластикових конструкцій може здійснюватися як в житлових приміщеннях, так і в офісних будівлях.
 • Сучасні технології. Завдяки досягненням інженерії та поліпшенню виробництва, ми отримуємо продукт, що володіє підвищеними звукоізоляційними та теплоізоляційними характеристиками, що значно підвищує рівень комфорту в приміщенні.
 • Можливість встановити додаткові параметри до вхідних дверей з ПВХ: ущільнювачі в нижній частині стулки, бічні щіткові ущільнювачі, алюмінієвий відлив, щільні перекриття рами та стулки. Все це захищає пластикові двері вхідні від продування та утворення конденсату, який може зіпсувати замок і дверну фурнітуру, а також сприяти появі цвілі. При правильній установці вхідних дверей з пластику, контакт під час закривання між рамою і стулкою дуже м’який, тому користуватися входом дуже легко і комфортно.
 • Різноманітність дизайнів. Якщо ви хочете купити вхідні пластикові двері нестандартного індивідуального варіанту, то у вас є вибір між комплектацією зі склопакетом, сендвіч-панеллю або їх стильним поєднанням.

Основні характеристики вхідних металопластикових дверей

 Область застосування дверей пластикових вхідних досить велика – офісні приміщення, магазини та супермаркети, міські квартири та заміські будинки. Класифікація типів відкривання складається з декількох видів:

 • Самий популярний і доступний за ціною класичний варіант – орні модель двері металопластикової вхідний, найбільш часто використовувана в промислових приміщеннях і житлових будівлях;
 • Які відкриваються на дві сторони митників зразки – такий вид набуває все більшої популярності завдяки винятковій надійності і легкості;
 • Незмінно затребуваною залишається на ринку Штульпова конструкція – вона схожа на орної варіант, який має дві стулки, між якими немає вертикальної перемички, і закриваються назустріч одна одній;
 • Складні конструкції виготовляються за принципом гармошки – моделі цього типу представляють конструкцію з декількох секцій, які в різноманітних комбінаціях зсуваються в різні боки, таким способом досягаючи повного розкриття дверного отвору;

 • У випадках нестандартних, особливо широких, прорізів оптимальним буде купити і встановити розсувні двері – легко переміщаючись по напрямних, подібні моделі забезпечують стовідсоткове відкривання отвору. Такі вхідні двері металопластикові більш затратні за ціною, але це з лишком компенсується зручністю і оригінальним дизайном.

Пластикові міжкімнатні двері

  Нерідко при будівництві житлових будинків, спортивних та громадських будівель необхідно вирішити питання установки надійних, простих в обслуговуванні і не дуже дорогих внутрішніх дверей. Кращим вибором в цьому випадку стають пластикові міжкімнатні двері: їх можна встановити в короткі терміни, а асортимент моделей дуже різноманітний.

 Металопластикові міжкімнатні двері незамінні на кухні, у ванній кімнаті, санвузлі – приміщеннях з високими перепадами температур і підвищеною вологістю. Це також ідеальний варіант для гарячих цехів і складів. Зручні пластикові двері міжкімнатні всюди, де пред’являються підвищені вимоги до стерильності: на фармацевтичних і харчових підприємствах, в аптеках, санаторіях, лікарнях, лабораторіях.

Вироби німецького бренду мають наступні переваги:

 • рівень звукоізоляції до 47 дБ;
 • можливість установки склопакета 24-60 мм;
 • висока жорсткість і ударостійкість завдяки товщині профілю в 3 мм і сталевого армування;
 • вибір одного з двох варіантів відкривання – назовні або всередину, що забезпечується за допомогою Т-образного або Z-образного профілю;
 • можливість комплектації склом на ваш вибір: багатошарове, візерункове, загартоване і т. д .;
 • можливість встановити повністю глухий блок (без скла) або закрити сендвіч-панеллю тільки нижню частину конструкції;
 • комплектація тільки якісною фурнітурою: ROTO, MACO, REZE;
 • установка надійних дверних петель (з потайним кріпленням, роз’ємних і нероз’ємних), що витримують велику вагу стулок;
 • комплектація ручкою з ергономічним дизайном, яка не боїться багаторазових відкриттів, забезпечує положення “відкрито” і “провітрювання”;
 • можливість установки замка для надійного захисту приміщення.

Види міжкімнатних дверей з пластику

 Існує два основних типи міжкімнатних пластикових дверей, докладніше про які – нижче.

 • Глухі. Вироби без скла, виконані повністю з пластика. Якщо вам не подобається білий колір або такий дизайн не вписується в інтер’єр приміщення, ви завжди можете вибрати будь-який інший колір профілю. Це досягається завдяки високотехнологічному процесу ламінування пластика. Крім індивідуального зовнішнього вигляду конструкції, ви отримуєте ще більше довговічну, стійку до зовнішніх впливах продукцію.
 • Зі скляною вставкою. За допомогою скла можна реалізувати найоригінальніші ідеї і зробити двері більш витонченою. Скло буває звичайним, тонованим, матовим, рифленим, вітражним, з художнім оформленням.

Сучасні технології дають можливість пропонувати різні за конструкцією дверей: одно- і двостулкові, розсувні. При виборі моделі слід орієнтуватися на експлуатаційні якості виробу, а також на розмір отвору.

Балконні двері

 Сучасні металопластикові балконні двері – це високі експлуатаційні якості і чудова естетика. У виробництві конструкцій використовуються перевірені матеріали і передові технології.

Переваги пластикових балконних дверей

 • стійкість до вологості і перепадів температур;
 • висока шумо- і теплоізоляція;
 • простота в користуванні та догляді;
 • екологічність і безпеку для здоров’я людини;
 • міцність, герметичність, вогнетривкість;
 • сучасний дизайн;
 • захист від злому, блокування небажаного відкриття.
Догори

Зворотній дзвінок

Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом