Високоякісні вікна та двері від компанії Сучасний дім

Склопакети

pakiet_3_szyby_.png_alpha-127__600x830

 Склопакет становить до 85% поверхні вікна, впливає на рівень теплоізоляції, покращує шумозахист і забезпечує доступ до природного світла. Тому при виборі вікна варто звернути особливу увагу на цей конструкційний елемент і адаптувати його до потреб як самої будівлі, так і його мешканців. У XXI столітті у клієнтів є великий вибір можливостей при покупці вікон. Українські споживачі можуть вибирати вироби з різних матеріалів віконних профілів з різними способами відкривання, а також використовувати різні типи склопакетів, які значно покращують експлуатаційні параметри готових вікон.

Найбільш звичним типом склопакетів сьогодні стали енергозберігаючі, але не тільки це властивість може мати ключове значення при виборі скляного заповнення. Залежно від розташування об’єкта по сторонах світу, поверховості та призначення приміщень можуть знадобитися спеціальне скло, які дозволять створити більш комфортну і безпечну середовище проживання. Які склопакети спеціального призначення існують на ринку – розглянемо в огляді suchasniydim.com.ua

Що таке склопакет?

 Перший склопакет запатентований понад 155 років тому, і набув широкого поширення тільки на початку 2000-х, не кожен споживач знає, що це таке. Багато хто називає цим поняттям саме вікно. Це невірне трактування, оскільки склопакет – це прозора частина віконного блоку, інтегрована в профіль. Він прийшов на зміну одинарному склу, яке значно поступалося по теплоізоляції та надійності.

 Дані конструкції являють собою систему з двох або трьох частин скла, які розділені дистанційною рамкою, а простір між ними заповнений інертним газом, частіше аргоном. Завдяки особливій технології виробництва склопакетів, вони відрізняються невеликою товщиною. Залежно від різновиду шибок, типу газу, розміру рамки й кількості камер, склопакет може мати різні робочі параметри. На сучасному ринку доступні енергозберігаючі, шумозахисні, протизламні, сонцезахисні, декоративні, гріють і смарт склопакети.

Енергозберігаючі склопакети

 Найважливіший параметр, який враховується при виборі віконних блоків – це енергоефективність. Вона окреслюється коефіцієнтом опору теплопередачі: чим вище його значення, тим краще склопакет забезпечує теплоізоляцію і захищає будівлю від надмірних втрат тепла. Варто відзначити, що навіть найпростіша конструкція значно краще зберігає тепло в будинку, ніж одинарне скло.

 Проте, розробники пішли далі й в міру розвитку нанотехнологій з’явилися інноваційні покриття, здатні фільтрувати різні довжини хвиль сонячного і теплового випромінювання. Найбільшого поширення сьогодні отримало низько емісійне скло, здатне адаптуватися до різних кліматичних умов. У зимовий період таке скління не випускає тепло з приміщення, а влітку – не впускає всередину надмірне сонячне тепло. Цей ефект дає подвійну економічну вигоду: на опаленні – взимку і на охолодженні – влітку.

 

Шумозахисні склопакети

 Звуковбирні склопакети рекомендується встановлювати в першу чергу в об’єктах, розташованих поблизу жвавих вулиць, аеропортів, стадіонів, залізничних вузлів. Завдяки використанню трохи більше товстого шумопоглинального склопакета можна забезпечити набагато кращу звукоізоляцію і запобігти проникненню зовнішніх звуків в будинок при закритих вікнах.

 Такі вироби складаються з двох скляних панелей, з’єднаних між собою плівкою ПВБ з шумопоглинальним ефектом. Одне з шибок, використовуваних в шумозахисному склопакеті, має бути як мінімум наполовину товщі іншого. Підготовлене таким чином звукопоглинальне скло монтується з внутрішньої сторони віконного профілю. Також у двокамерному склопакеті добре заглушає звукові хвилі конструкція з різною відстанню між скляними панелями.

Мультифункціональні склопакети

 Мультифункціональний склопакет – це відмінне рішення для жителів великих міст так і для жителів передмістя. Такий склопакет відповідає усім необхідним показникам і чудово підходить як у квартири, приватні будинки, так само і в офіси. Він дозволить заощадити на опалюванні й зменшити вірогідність появи конденсату на вікнах. Так само не варто залишати без уваги звукоізоляційні властивості та рівень міцності склопакета. Ці показники набагато вищі, якщо порівнювати зі звичайними склопакетами.

Декоративні склопакети

 У цій області існує велика різноманітність рішень: матові, рифлені, вітражні, візерунки на склі, а також декоративні накладні елементи. Найчастіше дані склопакети служать декораторським прийомом для посилення обраного стилю інтер’єру, але також мають практичну функцію – забезпечують приватність.

 Як правило, вони набагато менше пропускають світло в приміщення, тому їх включення в проєкт має бути добре продуманим. Якщо принципово зробити акцент на декоративну функцію склопакета, зберігаючи світлопропускання, варто використовувати техніки з частковим перекриттям світлового потоку. Це можуть бути витончені декоративні розкладки або фасетні елементи. Останні створюють делікатний і дуже ефектний візерунок на склі, який особливо вигідно виглядає в сонячний день або при штучному освітленні, граючи всіма барвами дорогоцінних каменів.

 Як бачимо, вибір склопакетів досить великий. Наважуючись включити дані технології в проєкт, варто врахувати, що за підвищений комфорт і функціональність скління доведеться доплачувати.

Догори

Зворотній дзвінок

Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом