Високоякісні вікна та двері від компанії Сучасний дім

Відкоси

 Відкоси – це певна відстань між стіною і самим вікном. Вони бувають зовнішніми, коли їх розташування з вуличною боку, і внутрішніми – всередині приміщення. Зараз розглянемо види внутрішніх відкосів.

 Для обробки відкосів найбільш популярним матеріалом є пластикові сандвіч-панелі, оскільки виробляються з матеріалу ідентичного вікнам. Вони надають вікнам гарний зовнішній вигляд, не вицвітають і не деформуються, захищають від грибка, цвілі та утворення конденсату. Такі відкоси не потребують особливого догляду і легко миються.

Переваги пластикових відкосів:

  •  Підвищена теплоізоляція. Сучасна пластикова сендвіч-панель позбавлена недоліків пустотілої вагонки, внутрішній шар панелі складається з стисненого утеплювача (10 мм), який за своїми тепловим якостям замінює 5 см пінопласту або мінеральної вати. Це гарантує відмінну теплоізоляцію, яка так необхідна для герметичних пластикових вікон. Захищена поверхня відкосу утримує так звану «точку роси», що перешкоджає промерзанню профілю, не дозволяє утворюватися конденсату на вікнах і не допускає розповсюдження грибка і цвілі.
  •  Естетичність і простота в догляді. Зовнішня сторона облицьована жорстким пластиком, який дозволяє з легкістю доглядати за поверхнею і добре гармонує з віконним профілем. Ці переваги для багатьох споживачів є вирішальним фактором при виборі. Пластикові відкоси дуже легкі в догляді та при правильній експлуатації служать дуже багато років. Цілком достатньо періодично протирати їх вологою тканиною, забруднення можна видаляти мильним розчином. Застосовувати агресивні миючі засоби, що містять хлор, кислоту або абразивні речовини – категорично заборонено!
  •  Довговічність. Відкоси виготовляються з того ж матеріалу, що і віконний профіль, тому при правильній експлуатації вони служать так само довго, як і ПВХ вікна.
  •  Доступна ціна та економічність. Ціна на пластикові відкоси відносно невисока, порівняно з іншими видами оформлення. Повністю герметичні і теплі поверхні виключають протяги та промерзання вікна, вони рік за роком економлять ваші кошти на додаткове опалення. Крім того, при правильній експлуатації виключають необхідність постійного ремонту, закладенні тріщин і фарбування.
  •  Швидкий і чистий монтаж. При монтажі пластикові відкоси практично не вимагають застосування брудних штукатурних процесів, час монтажу скорочено до мінімуму і триває він всього кілька годин, навіть найвибагливіший замовник оцінить ці переваги. Сендвіч-панелі монтуються на спеціальну клейову суміш, яка надійно фіксує і не допускає деформацій та перекосів панелі. Стикувальні шви по периметру вікна обробляються силіконовим герметиком, який надійно захищає віконну систему від протягів і надає вікну і відкосу єдиного завершеного вигляду.

Відкоси з гіпсокартону

 Відкоси з гіпсокартону – прекрасна основа під будь-який обробний матеріал: фарба або штукатурка. Гіпсокартон відмінно вирівняє стіну віконного отвору, що значно полегшить її забарвлення. Відкоси з гіпсокартону мають гарні теплоізоляційні характеристики, крім того, наші фахівці зроблять всю потрібну герметизацію монтажних швів.

Металеві відкоси (установка зовні)

 Зовнішні металеві відкоси використовують для того, щоб закрити простір між віконним блоком і стіною. Вони виконують як декоративну, так і захисну функції. Оберігають вікно від руйнівної дії попадання вологи і сонячних променів. Відкоси виготовляють з оцинкованої сталі, покритої спеціальним полімерним покриттям. Вони не піддаються корозії, не іржавіють, і гарно виглядають.

Застереження про самостійну установку

 Самостійно зробити пластикові відкоси теоретично може кожен, але практика показує, що не маючи досвіду в поводженні з пластиковими панелями можна, в кращому випадку, зіпсувати матеріал. Крім того, використання неякісної панелі і недотримання процесів, може перетворитися на купу проблем, пов’язаних з нормальною експлуатацією віконної системи в цілому. Якщо ви не знаєте як правильно зробити віконні відкоси, довіртеся професіоналам, адже цей фінальний етап потребує обов’язкового дотримання технологічних процесів.

Догори

Зворотній дзвінок

Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом